Biurko z podnoszonym blatem – o czym mowa w praktyce?

biurko
0 0
Read Time1 Minute, 29 Second

Ten typ biurka, to wynik planowania nowoczesnego zarządzania biurem. Szczególnie z dużą liczbą pracowników. Używa się ich do zmiany wysokości na której znajduje się blat. Można to wykorzystać do zmiany pracy siedzącej na stojącą, jak i do przestawienia parametrów przy pracy siedzącej. Ta ostatnia opcja służy do dopasowania biurka wobec różnych osób.

Biurko z podnoszonym blatem – jak to działa?

Blat jest podnoszony mechanicznie lub elektrycznie. Obsługa jest banalnie prosta i można się jej nauczyć w kilka minut. Elektryczna opcja ma na celu wprowadzenie gniazdek przy biurkach (dobra rzecz do ładowania smartphone’ów), a także pamięci ustawień. Jest to wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy – słusznie – oczekują kolejnych ułatwień w przyszłości.

Stelaże ze zmienną wysokością, działają poprzez podwyższanie lub obniżanie się poziomu nóg biurka. Jest to efektywne działanie, które pozwala oszczędzić wiele pieniędzy i czasu. Biurko z podnoszonym blatem eliminuje negatywne efektów na ich koncentrację wynikające z niedopasowania mebli i tym samym zwiększa zysk z pracy zatrudnionych osób.

Jak biurka z podnoszonym blatem pomagają w pracy?

To do czego powinien dążyć każdy pracodawca z dużym biurem, to nowoczesne meble biurowe zastępujące wszystkie wcześniejsze. Zwykłe blaty są realnie nieefektywne. Pracownik, który jest zmuszony do pracy przy biurku całkowicie niedopasowanym do jego wzrostu, bardzo szybko straci koncentrację. To oczywista strata, na którą pracodawca nie powinien przymykać oczu. Sprawa będzie się powtarzać z każdym podobnym pracownikiem, więc reprymendy nic nie dadzą. Trzeba rozwiązywać problemy podstawowe.

Tymi są niedopasowanie mebli, jak i brak zmiany pozycji przy biurku. Jeśli wszystkie meble są takie same, a pracownicy spędzają przy nich przynajmniej czterdzieści godzin w tygodniu, to żeby być efektywnymi, musieliby tak naprawdę wyglądać tak samo. Ludzie są różni i ich wzrost jest różny, więc i biurka, czy fotele powinny być różne.

Biurka z podnoszonym blatem to uniwersalność. Ta uniwersalność przekłada się tutaj na realny zysk.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz