Dobry pistolet natryskowy – czyli jaki?

malowanie
0 0
Read Time1 Minute, 28 Second

Pistolety natryskowe są wykorzystywane zarówno przez amatorów malarstwa, jak i duże firmy budowlane. Pozwalają na szybkie, sprawne i dokładne pomalowanie powierzchni ścian. Przed zakupem agregatu malarskiego warto się jednak zastanowić, który najlepiej spełni swoją funkcję. Jak powinien wyglądać dobry pistolet natryskowy?

Wybór agregatu malarskiego – dlaczego warto zainwestować w pistolet natryskowy?

Agregat malarski jak pistolet natryskowy jest warty polecenia z wielu powodów. Przede wszystkim warto kupić pistolet malarski ze względu na oszczędność czasu i dokładność urządzenia. Dotarcie do trudnych zakamarków pędzlem czy też wałkiem malarskim jest czasochłonne i niekiedy niedokładne.

Ponadto malowanie natryskowe nie powoduje zabrudzeń, jak i śladów, dzięki czemu efekt końcowy jest bardziej zadowalający niż w przypadku tradycyjnego malowania. Dzięki zainwestowaniu w pistolet natryskowy można ograniczyć dodatki, czy też akcesoria malarskie podczas pracy, ale również ilość zużywanej farby.

Pistolety natryskowe – jakie modele są godne polecenia?

Na stronie pumarket.pl można znaleźć pistolety tylko od sprawdzonego producenta, jakim jest GRACO. Za pośrednictwem portalu internetowego można za jednym kliknięciem wybrać taki model jak: Fusion CS, Fusion MP, Fusion AP, GX7 czy też PROBLER P2. Każdy z tych modeli jest równie efektywny i nowoczesny.

Jednak każdy pistolet natryskowy ma odmienne funkcje, jakie je wyróżnia. Fusion CS posiada technologię clear shot, Fusion MP zawiera czyszczenie mechaniczne, Fusion AP czyści pistolet powietrzem, GX7 wyróżnia się krótszym skokiem, a PROBLER P2 jest czyszczony pneumatycznie.

Pistolety natryskowe – jaki wybrać?

Każdy wymieniony pistolet natryskowy jest warty polecania. Jednak ten, który będzie najłatwiejszy w użytkowaniu to pistolet pneumatyczny. Jest to urządzenie z przeznaczeniem do natryskiwania wieloskładnikowych materiałów.

Największym atutem urządzenia jest jego niska waga, jaka ma wpływ zarówno na prostotę korzystania, jak i manewrowania.Pistolet pneumatyczny posiada siłę ponad 136 kg podczas natryskiwania. Jest to agregat o łatwym zastosowaniu, który zmniejsza czas, jaki powinien być wyznaczony na konserwację ze względu na czyszczenie pneumatyczne.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz