Mobilny serwis tir – sprawdź na czym polegają jego usługi

0 0
Read Time1 Minute, 27 Second

Mobilny serwis tir to pewnego rodzaju nowość na rynku. Dzięki niemu samochód ciężarowy po niespodziewanej awarii nie musi bowiem trafiać do warsztatu, a jego kierowca może liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Gdzie znaleźć mobilny serwis tir i na czym dokładnie polegają jego usługi?

Jak znaleźć dobry mobilny serwis tir?

Chcąc odnaleźć godny uwagi mobilny serwis tir w Szczekocinach warto użyć w tym celu internet. Jest to zdecydowanie najprostszy sposób, dzięki któremu można szybko odnaleźć pożądaną firmę, która będzie w stanie zaopiekować się naszym samochodem ciężarowym w wypadku nieprzewidzianej awarii.

Aby zwiększyć szansę na znalezienie dobrego mobilnego serwisu tir warto wpisać w wyszukiwarce odpowiednią frazę taką jak na przykład „holowanie tir w Szczekocinach„. Dzięki temu znajdziemy nie tylko mobilny serwis tir, ale firmę, która oprócz tego dysponuje wyspecjalizowanym holownikiem, który radzi sobie z pojazdami, których Dopuszczalna Masa Całkowita przekracza 3,5 tony.

Na czym polegają usługi mobilnego serwisu tir?

Podstawowe zadanie jakie pełni mobilny serwis tir to oczywiście wykonanie podstawowych napraw. Dobry mobilny serwis działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dzięki czemu na pomoc mogą liczyć kierowcy pracujący o różnych godzinach. Jest to bardzo ważne, gdyż samochody ciężarowe bardzo często jeżdzą właśnie nocą, gdy warsztaty są w większości pozamykane. Na szczęście korzystając z mobilnego serwisu tir ich samochód można naprawić nawet w środku nocy w ciągu zaledwie kilku godzin.

Pracownicy mobilnego serwisu wpierw udają się na miejsce w celu rozpoznania usterki. Zabierają oni ze sobą specjalistyczny sprzęt, a także podstawowe części zamienne, które mogą okazać się potrzebne. Następnie przechodzą do zdiagnozowania przyczyn i skutków awarii. Gdy są one znane przechodzą oni do naprawy, lecz w tym celu muszą uzyskać zgodę od kierowcy, który jest przez nich poinformowany o zakresie napraw, a także szacunkowej ich wycenie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz