Nowy CEO Hive – e-hulajnóg na minuty Europejska ekspansja marki Hive

0 0
Read Time57 Second

Po udanym pilotażu w Lizbonie, Hive formuje własne struktury i planuje start w kolejnych krajach. Tristan Torres Velat obejmie funkcję CEO Hive. Doświadczenie managerskie Torres Valat zdobywał w takich globalnych firmach jak Amazon, Groupon i hiszpańska sieć bankowa Caixa.

– W wielu krajach europejskich, e-hulajnogi na minuty zyskały ogromną popularność w ciągu zaledwie ubiegłego roku – mówi Tristan Torres Velat, CEO Hive – W 2019 r. spodziewamy się, że zostaną wprowadzone regulacje dotyczące tego sektora usług mobilnościowych. Deklarujemy gotowość do rozmów z rządzącymi i włodarzami miast, by wspólnie zastanowić się jak określić rolę e-hulajnóg w transporcie miejskim. Tym samym, planujemy rozwinąć dostępność usługi Hive na kolejne kraje – jeszcze w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Pilotaż Hive w Lizbonie okazał się sukcesem – kilka tygodni po starcie usługa przyciągnęła aż 10 tysięcy użytkowników. Hive wypracował system serwisowania i obsługi e-hulajnóg – są one zbierane i ładowane w nocy, a rano rozmieszczane na ulicach Lizbony w bezpieczne i nienaruszające porządku punkty w mieście. Przedstawiciele Hive prowadzą regularne rozmowy z urzędem miasta w Lizbonie, by wspólnie pracować nad konstruktywnym rozwojem mobilności w stolicy Portugalii. Takie podejście Hive zamierza utrzymać w każdym kolejnym mieście, w którym udostępni swoją usługę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz