Oczyszczacze powietrza klasy PREMIUM

zdrowe powietrze
0 0
Read Time1 Minute, 56 Second

Oczyszczacze powietrza, to urządzenia nie tylko skuteczne, ale funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i nie wymagające większego zaangażowania od użytkownika. W profesjonalnych sklepach znajdziemy zarówno podstawowe modele, których koszt nie przekracza tysiąca złotych, jak również modele klasy premium, dla znacznie bardziej wymagających użytkowników.

W Polsce jak również zagranicą pochlebne recenzje zbierają oczyszczacze powietrza Sharp. Japoński producent w branży działa już od ponad 20 lat, dzięki czemu jego produkty doskonale wpisują się w obecne potrzeby rynku. Oczywiście jak na lidera przystało nie zabraknie tutaj również modeli klasy premium, jak np. SHARP FP-J80EUW.

Czym charakteryzuje się japońska marka i dlaczego warto postawić na model SHARP FP-J80EUW?

Oczyszczacze powietrza Sharp- lider w branży

Lider w branży oczyszczaczy do powietrza charakteryzuje się przede wszystkim skutecznością i możliwości odfiltrowania najczęściej występujących zanieczyszczeń, w tym tych pochodzących ze smogu. Sharp znany również z produkcji urządzeń takich jak sprzęt AGD czy smartfony, to właśnie w branży oczyszczaczy powietrza nie ma sobie równych. Udowodniona skuteczność, wieloetapowa filtracja, innowacyjne autorskie technologie jak Plasmacluster, a także atrakcyjny wygląd i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami, wszystko to sprawia, że Sharp w branży oczyszczacza powietrza nie ma sobie równych.

Oczyszczacze powietrza Sharp będą świetnie sprawdzać się zarówno w użytkowaniu domowy, jak również w biurach, przedszkolach, szkołach, czy budynkach użyteczności publicznej. Jaki model wybrać jeśli oczekujemy czegoś więcej?

SHARP FP-J80EUW, znana marka, model PREMIUM

Japoński producent słynie również z tego, że stale przedstawia nowe propozycje dla swoich użytkowników. Nie zawiodą się także miłośnicy klasy premium, ponieważ i dla najbardziej wymagających japoński producent ma coś najlepszego. Model SHARP FP-J80EUW zdecydowanie zasługuje na miano marki premium. Dlaczego?

  • Powierzchnia oczyszczania wynosi 62 m2, natomiast wydajność 480m3/h.

  • Filtracja jest oparta o zaawansowane metody i najinteligentniejsze rozwiązania.

  • To urządzenie bardzo energooszczędne, szacunkowy koszt według producenta wynosi miesięcznie 8 zł.

  • W modelu Sharp FP-J80EU-W umieszczono wymienny generator jonów Plasmacluster High-Density 25000, który charakteryzuje się wysokim stężeniem produkowanych jonów.

  • Skuteczny w usuwaniu brzydkich zapachów.

  • Nowoczesne, innowacyjne, tryby pracy.

  • Tryb POLLEN, sprawdzi się w okresie zwiększonego pylenia jest on znacznie bardziej wyczulony na obecność pyłków w otoczeniu.

  • Kiedy chcemy szybko przefiltrować powietrze, należy skorzystać z trybu Clean Ion Shower, czyli tzw. prysznica jonów.

  • Urządzenie charakteryzuje się dużą wydajnością, cichą pracą oraz ciekawym wyglądem

Model Sharp FP-J80EU dostępny jest w profesjonalnych sklepach w cenie 3499 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz