Pezet x Ballantine’s. O sile muzyki i relacji z fanami

0 0
Read Time2 Minute, 10 Second

Prawdziwa muzyka potrafi łączyć ludzi z różnych środowisk. Nie jest to jednak proste. Aby powstało naprawdę poruszające dzieło, potrzeba odwagi, gotowości do łamania artystycznych barier, a przede wszystkim bezkompromisowej autentyczności. Co to oznacza? Temat przybliży nam marka Ballantine’s, która w ramach kolejnego cyklu True Music nawiązała współpracę z ikoną polskiego rapu – Pezetem. Jej efektem jest wyjątkowy dokument muzyczny, w którym poznamy również historie fanów artysty. Video możecie obejrzeć już teraz!

„To musi wypływać z ciebie” – usłyszymy od Pezeta, jednego z najbardziej cenionych raperów na polskiej scenie artystycznej. Mowa oczywiście o muzyce. Pezet to uosobienie idei autentyczności. Znany między innymi z hitów takich jak „Noc i dzień”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Spadam”, artysta bezkompromisowo realizuje swoją wizję pozostając wiernym swoim przekonaniom. Inspiracje muzyczne czerpie z prawdziwego życia i realiów dorastania w cieniu warszawskich blokowisk. Pezet to twórca niepokorny, łamiący muzyczne konwenanse bez zgody na to, by ktoś go za to ganił. A pojawiające się wyrazy uznania, tak jak i krytykę, przekuwa w kolejne poruszające kawałki.

O tym, jak ważnie jest być wiernym sobie niezależnie od okoliczności, Pezet opowie w wyjątkowym dokumencie muzycznym przygotowanym w ramach najnowszej odsłony projektu Ballantine’s True Music. Materiał skupia się na sile muzyki, która buduje niepowtarzalną relacje pomiędzy artystą i fanami. Tym razem, Ballantine‘s do dialogu zaprasza również tych, którzy pozostają poza zasięgiem reflektorów. W dokumencie usłyszymy nie tylko Pezeta. Poznamy również historie jego fanów, opowiedziane głosami kilku osób, dla których muzyka to nośnik doświadczeń, emocji i synonim pozostawania sobą. Dokument doskonale ilustruje łączącą ich niewidzialną nić porozumienia, wspólną pasję osób, które z pozoru wydają się mieć ze sobą niewiele wspólnego.

Video znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=oSdU0x_jTRQ&t=21s

Ballantine’s True Music: Ballantine’s to nie tylko doskonała whisky. To również idea STAY TRUE, oznaczająca bycie wiernym sobie, cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś. Dlatego marka Ballantine’s w ramach globalnej aktywacji True Music, od lat zapewnia wsparcie i rozgłos artystom, którzy zgodnie z dewizą marki są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Projekt True Music to odzwierciedlenie idei wedle której najlepsza muzyka tworzona jest przez ludzi, dla których najważniejsza jest pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier, a także dla tych którzy potrafią radzić sobie z krytyką. Największe projekty zrealizowane w ramach platformy to kooperacja Ballantine’s x Boiler Room i polska edycja imprezy z udziałem światowej sławy amerykańskiego DJ-a i producenta – Setha Troxler’a, kompozycja Idealna z Wojtkiem Mazolewskim, czyli cykl koncertów z zaproszonymi przez jazzmana gośćmi, a także kampania „Artyści kontra krytyka” zrealizowana we współpracy z duetem Flirtini, Mrozem i Rasem z Rasmentalismu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz