Wrocław może pochwalić się najlepszym centrum usług biznesowych w Polsce

0 0
Read Time2 Minute, 18 Second

3M Global Service Center Poland, mające siedzibę we Wrocławiu, po raz kolejny zostało wyróżnione w prestiżowych konkursach. Firma do swojej kolekcji nagród dołożyła dwie statuetki, zostając laureatem konkursów CEE Business Services Awards oraz Outsourcing Stars.

Wrocławskie centrum usług wspólnych 3M istnieje od niespełna czterech lat i od początku konsekwentnie buduje pozycję jednego z wiodących centrum usług wspólnych w Polsce i Europie, a co za tym idzie – jednego z najlepszych pracodawców na Dolnym Śląsku. Dowodem na to jest rosnąca liczba nagród, jakimi centrum może się pochwalić. W Łodzi podczas Gali Outsourcing Stars 3M GSC Poland zostało „Najlepszym i Najszybciej Rozwijającym się Centrum Usług Biznesowych w Polsce”, natomiast w prestiżowym plebiscycie CEE Business Services Awards, którego finał miał miejsce w Warszawie, otrzymało tytuł laureata w kategorii „Best Business Services Firm”.

 ­­– Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni i znaleźliśmy się w gronie tak znakomitych firm – mówi Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Global Service Center EMEA we Wrocławiu. – Od początku naszym celem było stworzenie miejsca, w którym ludzie będą chcieli pracować i się rozwijać. Po tych kilku latach myślę, że nam się to udało. Naszą przewagą jest kultura organizacyjna, która na czele stawia ludzi i ich potrzebę ciągłego rozwoju. Inspirujemy się wzajemnie, wielopoziomowo. Chcemy, by działania i potrzebne usprawnienia przychodziły z wielu stron, bo wiemy, że zaangażowani i mający wpływ na działania firmy pracownicy są kluczem do jej rozwoju. W naszym centrum ciągle pracujemy nad polepszaniem procesów, a wypracowane rozwiązania są często implementowanie w skali globalnej. Praca, jaką wykonujemy, jest także dostrzegana i doceniana na najwyższym możliwym poziomie. W ostatnim czasie mieliśmy okazję podzielić się 3M-owymi doświadczeniami podczas 20-tego światowego szczytu OPEX Week: Business Transformation w Orlando. To dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że mieliśmy okazję wziąć czynny udział w tworzeniu konferencji: Eric Hammes (Senior Vice President) oraz Judith Garcia Galiana (Vice President) jako główny mówca i panelistka, oraz ja jako członek rady programowej oraz moderator warsztatów  – dodaje Rafał Olejniczak.

Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Ma on na celu, przy użyciu bazującego na twardych danych algorytmu, wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce. CEE Business Services Awards są natomiast nagrodą za wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wyłania niezależne jury, w skład którego wchodzą zasłużone dla branży osoby. Z kolei OPEX Week: Business Transformation World Summit to wiodące wydarzenie dla menedżerów największych i najbardziej innowacyjnych światowych marek, odpowiedzialnych za transformację biznesową.

3M jest obecny na polskim rynku od ponad 25 lat, a działające we Wrocławiu od 2015 r. centrum usług wspólnych to jeden z kluczowych elementów globalnej strategii, ukierunkowanej na dynamiczny wzrost. Polski oddział jest jednym z trzech istniejących na świecie centrów usług wspólnych 3M.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz