Wszystko o meblach do lobby

Meble do lobby
0 0
Read Time2 Minute, 30 Second

Praca w branży hotelarskiej bardzo często wiąże się z wieloma wyzwaniami. Rozpoczynając od kwestii technicznych, obsługi klienta, zatrudnienia dobrych pracowników, po wybór wyposażenia wnętrz. Właściciel hotelu podejmuje wszystkie te starania, aby zapewnić niesamowite wrażenia podczas pobytu. Zadowoleni goście będą polecać hotel swoim znajomym i rodzinie, co skutkuje większą ilością gości w przyszłości. Własna działalność to spore wyzwanie, a właściciele hotelu muszą pamiętać nawet o najdrobniejszych elementach. Trzeba pamiętać, że najlepszą wizytówką każdego hotelu są wnętrza. Powinny być zatem zaaranżowane za pomocą odpowiednich mebli, które sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Już na wstępie warto wspomnieć, że lobby to tak naprawdę wizytówka hotelu, ponieważ tutaj powstanie pierwsze wrażenie na temat całego kompleksu.

Wystrój hotelu: lobby to serce

Lobby to miejsce, które goście zobaczą po przekroczeniu drzwi jako pierwsze. Jest to więc wizytówka naszego obiektu. Wyposażenie powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i zgodne z najnowszymi trendami. To właśnie lobby określi jakiego stylu mogą spodziewać się nasi goście w dalszej części hotelu. Wystrój musi być zatem spójny z tym, co goście zastaną we własnych pokojach. Ta przestrzeń daje możliwość większej zabawy ze wzorami, kolorami czy niebanalnymi meblami. Zwrócą one uwagę gości oraz będą przez nich docenione. Decydując się na określony styl hotelu, trzeba pamiętać, że mamy trafić w gust setek osób. Dla laika może to być dość trudne wyzwanie, dlatego warto zakupić meble do lobby hotelowego od Design Town. Oferowane meble są przede wszystkim eleganckie, ponadczasowe, modne i oryginalne. Można wybierać miedzy fotelami i sofami pokrytymi skórami naturalnymi lub materiałem.

Meble do lobby

Przestrzeń powinna być dość spora, aby uniknąć tłoku wśród przepływających gości. Niezwykle istotny jest podział na kilka stref. Kluczowym punktem jest recepcja, która powinna być dobrze oświetlona i wyeksponowana. To idealne miejsce do postawienia wygodnych sof, foteli czy szezlongów. Dobrze urządzona strefa wypoczynku sprzyja komfortowi gości i będzie przez nich zachwalana. Na szczególną uwagę w ofercie Design Town zasługują sofy wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprzedawca pomyślał o różnych potrzebach, dlatego w ofercie znajdują się meble w różnych rozmiarach i kolorach. Są inspirowane designerskimi projektami, które są doceniane na całym świecie. Znajdziemy nawet oryginalne fotele z włosiem Pony, które na pewno zainteresują klientów. Będą symbolem luksusu i elegancji. W ofercie nie zabrakło modnych dodatków w postaci zegarów czy stolików kawowych. Całą stylizację możemy uzupełnić stylowym i klimatycznym oświetleniem. Styl lamp trzeba oczywiście dopasować do wnętrza hotelu oraz potrzeb jego klientów. Możemy zdecydować się na proste i klasyczne kształty kloszy lub wybrać bardziej oryginalne lampy, np. w kształcie zwierząt.

Dopasowanie mebli do grupy klientów hotelowych

Planując wyposażenie hotelu, trzeba zwrócić uwagę na grupę docelową. Hotelowymi gośćmi mogą być bowiem poważni biznesmeni, zakochane pary udające się na weekend we dwoje, rodziny z dziećmi czy turyści. Wiadome jest, że wymienione grupy będą miały odmienne potrzeby i na pewno docenią inne rozwiązania. Meble do loggi powinny mieć dość uniwersalny styl, aby mogły sprawdzić się nawet w przypadku innej grupy klientów. Szczególnie doceniana jest zatem klasyka, czyli meble tapicerowane i skórzane. Dobrym rozwiązaniem jest urozmaicenie wnętrza dodatkami w żywych o kontrastowych kolorach.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz